איך לבחור צימר: מעוניינים להתפנק בצימר, אבל לא יודעים איזה?

איך לבחור צימר בצורה הטובה ביותר, כדי שתוכלו להינות מכל רגע.

החלטתם להגיע לצימר, כדי להירגע ולהתפנק. אבל אז, נתקעתם. יש כל כך הרבה צימרים, ולכל אחד יש משהו אחר שמיוחד בו. מי יודע אם יהיה לכם טוב יותר בצימר בצפון מאשר במרכז? ואיך בכלל אפשר לבחור בין מאות הצימרים את המתאים ביותר עבורכם? לכן, אנו בפורטל 2love, נגלה לכם איך לבחור צימר בצורה הטובה ביותר.

אם כך, איך לבחור צימר? ומה עלינו לעשות?

הצעד הראשון בבחירת צימר מתאים הוא להחליט מי יוצא איתכם לצימר. האם מדובר במשפחה מצומצמת – בן זוג וילדים? משפחה קצת יותר מורחבת? או אולי אתם מחפשים משהו זוגי ורומנטי?

השאלה השנייה היא, במשך כמה זמן אתם מעוניינים להיות שם. האם מדובר ב"בריחה" של שעות בודדות ביום, כי זה כל מה שהצלחתם לקחת מהעבודה? האם אתם מעוניינים בצימר לליל הכלולות (או ליל יום הולדת)? בסוף שבוע? כמה ימים באמצע השבוע? שבוע שלם? רוב הצימרים לא מציעים את כל האופציות שכתובות פה, אלא רק חלק קטן מהן. לכן, ברגע שבחרתם את פרק הזמן בו אתם מעוניינים לצאת לצימר, צמצמתם את מספר האפשרויות בצורה משמעותית.

השאלה השלישית היא, לאן אתם מעוניינים לנסוע? אולי אתם מהצפון ובא לכם צימר בנגב, ואולי אתם מאיזור תל אביב ומעוניינים בצימר בבקעת הירדן או השומרון. ואולי, אתם לא מעוניינים לנסוע בכלל ומעדיפים צימר שהוא ליד הבית, במרחק של חצי שעה נסיעה או פחות מזה.

ועכשיו, מה אתם מעוניינים לקבל מהצימר?

אחרי שהגדרתם מי יוצא איתכם, לכמה זמן, ואיפה אתם מעוניינים להיות, אפשר להתחיל לחשוב על אופי הצימר. האם חשוב לכם שיהיה אוכל? כמה? האם אתם רוצים שיהיה כשר, או כשרות מסוימת? ומה עם בריכה? אולי אתם מעוניינים בבריכה פרטית, סאונה, או ג'קוזי? האם אתם מעוניינים שתהיה טלוויזיה בחדר? לכל צימר יש תוספות, וכדאי לבדוק את האופציות כדי שתוכלו לבחור מה התוספות שאתם מעוניינים בהן.

השהייה בצימר יכולה להיות חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת, אבל כדי שזה יקרה, חייבים לבחור בצימר הנכון.

אם אתם מעוניינים לצאת מהשגרה ולבלות בצימר מפנק, צרו איתנו קשר עוד היום!נושאים:צימרים לפי שעה