צימרים עם בריכה פרטית: בחרתם צימר, אבל יש לו בריכה?

לפני שאתם סוגרים חופשה בצימר, כדאי לוודא שתהיה לכם בריכה פרטית. כי ביננו.. צימרים עם בריכה פרטית הם חלומם של אחד ואחת מאיתנו.

צימרים יש מכל הסוגים. מבודד, לפי שעה, עם בריכה, עם ג'קוזי. אבל השאלה המתבקשת היא, האם באמת חייבים בריכה בצימר? חייבים ג'קוזי? ומה בכלל עדיף – צימר עם ג'קוזי או סאונה? האם זה נורא ואיום להיות בבריכה עם עוד זוג או משפחה? אנחנו חושבים שכן. לכל זוג, לכל משפחה, מגיעה בריכה פרטית. חבל שיהיה אחרת.

מה ההבדל בין בריכה זוגית לבריכה משותפת? כמובן, יש את העניין של פרטיות. גם אם אפשר לעשות הסכם עם הזוג (או המשפחה) השני ולקבוע שעות בהן כל אחד יקבל את הבריכה, עדיין, נוח יותר ונעים יותר אם יש בריכה פרטית. הסכם כמו שתיארנו יכול להתאים לצימר שבו יש משפחות, אבל כשמדובר בזוג, הסכם כזה הופך להיות מאד לא נעים. בנוסף, לא תמיד יש בריכה שמשותפת רק ל2-3 צימרים; לפעמים הבריכה היא ציבורית לחלוטין, ופתוחה ל10 משפחות או יותר.

צימרים עם בריכה פרטית: אילו סוגי בריכות הם מציעים לכם?

יש 2 סוגים עיקריים של בריכות: בריכה רגילה, ובריכה מחוממת. בריכה רגילה, כשמה כן היא, והמים בה קרירים ומתאימים מאד לימי הקיץ החמים. בריכה מחוממת, כמובן, מחוממת, והמים החמימים שלה נעימים לפעמים בימי הקיץ ומעולים בימי החורף הקפואים.

מה עדיף: שהבריכה תהיה בתוך מבנה או ממוקמת בחוץ, בין העצים?

בריכות יכולות ממוקמות בחוץ (לדוגמא, בחצר או במרפסת), וגם בתוך מבנה הצימר – באמצע סלון או בחדר נפרד. כמובן, לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות. היתרון הבולט של בריכה בתוך מבנה הוא שאפשר לשהות בה בכייף גם באמצע החורף, בעוד שבריכה שממוקמת בחוץ נעימה רק בחודשי הקיץ. לעומת זאת, כשמדובר בבריכה הנמצאת בתוך חצר או על מרפסת, אפשר לנשום אוויר צח ולהרגיש שאתם בתוך הטבע, ואת זה אי אפשר, כמובן כשמדובר בבריכה שנמצאת בתוך מבנה.

בריכה פרטית יכולה להפוך צימר מסתמי לקסום, ולכן לא כדאי לוותר על הבריכה הפרטית כשאתם יוצאים לצימר.

מעוניינים לשכור צימר עם בריכה פרטית? צרו איתנו קשר עוד היום!נושאים:צימרים לפי שעה