צימר למשפחות: חופשה משפחתית בצימר, מהנה או מענה?

אם אתם מתכננים חופשה משפחתית בצימר, הנה כמה דברים שחשוב שתיקחו בחשבון לפני שאתם סוגרים צימר למשפחות.

אם בחרתם לנצל את החופשה הארוכה ולצאת לצימר עם כל המשפחה, אתם ממש לא לבד. מאות משפחות כל שנה מבלות בין כמה ימים לשבוע בצימרים שונים ברחבי הארץ. אבל איך תדעו שבחרתם בצימר הנכון ביותר עבור המשפחה שלכם? האם בסופו של דבר החופשה תהיה סיוט אחד גדול או הדבר הכי כיף בעולם?

כשאתם בוחרים צימר למשפחה שלכם, כדאי לבחור בצימר המתאים למשפחות. המושג "מתאים למשפחות" מתייחס גם לגודל הצימר ומספר החדרים, אך לא רק. בעוד שצימר שמיועד לזוג יכול להסתפק במרפסת קטנה וקצת דשא מסביב, צימר למשפחות חייב להיות עם הרבה מקום מכל הצדדים, וגדר גבוהה וסגורה שאי אפשר לצאת או להיכנס דרכה. אחרי הכל, לא תהיה לכם, ההורים, שום חופשה אם תצטרכו לדאוג כל היום לבטיחות ילדיכם.

בטיחות ילדים מביאה אותנו לנקודה הבאה: מים בצימר. להרבה צימרים יש תוספת כשלהי שקשורה למים, כגון ג'קוזי, בריכה, סאונה, וכדומה. אבל, כשמדובר במשפחה עם ילדים, מים יכולים להיות סכנה של ממש. כל קיץ אנחנו שומעים על ילד שנסע עם משפחתו לצימר ונטבע בבריכה.

הנושא הזה אולי לא נעים, אבל הוא חשוב עד מאד, ולכן לא כדאי לדלג עליו או להתעלם ממנו. כשאתם בוחרים צימר עבור משפחה עם ילדים, ואפילו עד גיל עשר, כדאי לבחור בצימר ללא בריכה, וללא גישה לבריכה. אם בריכה חשובה לכם ממש, תדאגו שיהיה גדר גבוהה עם שער שננעל במפתח. ואת המפתח תשימו במקום גבוה אליו הילדים לא יכולים להגיע לבד, גם אם יביאו כיסא. בטיחות היא מעל הכל!

מה עוד כדאי שיהיה בצימר למשפחות?

אם אתם לא מתכוונים לשלם על פנסיון מלא או לצאת למסעדות, כדאי לברר אם יש מטבח בו אפשר להכין אוכל, וכמה הוא מאובזר. האם כדאי להביא חד פעמי? האם יש תנור, גז, ומקרר גדול? על כל אלו ועוד כדאי לשאול לפני שאתם שולפים כרטיס אשראי.

לסיכום, צימר למשפחות יכול להיות פתרון נהדר לחופשה שמגבשת את המשפחה. אבל כדי שזה יקרה, חייבים לבחור בצימר הנכון.

מעוניינים בצימר למשפחות? צרו איתנו קשר עוד היום!נושאים:צימרים לפי שעה